SENSITIV IMAGO » PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

 

Obecnie na rynku dostępne są różne komputerowe urządzenia diagnostyczne. Poniżej podajemy kilka powodów, dzięki którym można uznać, że Sensitiv Imago stanie się Państwa najlepszym medycznym konsultantem:

z urządzeń Sensitiv Imago można korzystać w sposób całkowicie bezpieczny i legalny – urządzenia są certyfikowane wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa 2 urządzeń medycznych (Annex II of the Directive 93/42/EEC, Full Quality Assurance System – medical device Class 2).
Znakomita większość konkurencyjnych urzadzeń posiada co najwyżej certyfikaty klasy pierwszej, co jest niewystarczające, wyklucza możliwość legalnego zastosowania komercyjnego
urządzenia Sensitiv Imago są wyposażone w opatentowane czujniki najnowszej generacji SBA (System of Bistabile Analyzers). Wszystkie inne
urządzenia konkurencyjne wykorzystują czujniki starszej generacji typu trigger. Wpływa to między innymi na dokładność pomiaru i przekłada się na wiarygodność otrzymanego wyniku.
urządzenia Sensitiv Imago zapewniają najwyższy poziom precyzji, wśród wszystkich urządzeń biorezonansowych obecnie dostępnych na rynku.
jedynie urządzenie Sensitiv Imago współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) – wszystkie inne urządzenia biorezonansowe pracują w oparciu o wirtualny profil pacjenta.
Sensitiv Imago jest sprzedawane i certyfikowane w większości krajów na Świecie, w pratycznie wszystkich krajach europejskich, w USA i Kanadzie oraz w wiekszości krajów azjatyckich.
oprogramowanie Lifestream jest bez przerwy aktualizowane i ulepszane w corocznych cyklach. Jego funkcje i możliwości wciąż się poszerzają, a potencjał programu praktycznie nie ma granic. Firma przeznacza setki tysięcy dolarów na prace badawcze związane z rozwojem i aktualizacją bazy danych oprogramowania.
wszystkie europejskie urządzenia Sensitiv Imago, są składane z części produkowanych w Niemczech i Korei Południowej (do połączeń poszczególnych modułów wykorzystywany jest preparat wykonany na bazie złota).
technologia biorezonansu Sensitiv Imago otrzymała Złoty Medal na targach Innowacji Technologicznej w Bułgarii, w 2009 roku.
program Life Streem Sensitiv Imago został wyposażony w najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń.
Sensitiv Imago stanowi bez wątpienia najlepszy i najbezpieczniejszy wybór na rynku diagnostycznych urządzeń medycznych wykorzystujących technologię biorezonansu.